alt

Wielki Mike - Cały film Online - 2009

rating7.7
6 046
Ocen
calendar2009
time2h 09m
Historia Leigh Anne Touhy - matki dwojga dzieci, silnej kobiety kierującej się chrześcijańskimi wartościami, która wraz z mężem nie boi się zaryzykować i postanawia zaopiekować się skrzywdzonym w dzieciństwie bezdomnym czarnoskórym nastolatkiem. Otoczenie go właściwą opieką powoduje, że chłopak wyrasta na gwiazdę futbolu amerykańskiego.

Aktorzy

Actor Kathy Bates

Kathy Bates

Actor Sandra Bullock

Sandra Bullock

Actor Lily Collins

Lily Collins

Actor Jae Head

Jae Head

Actor Tim McGraw

Tim McGraw

Actor Ray McKinnon

Ray McKinnon

Actor Joe Chrest

Joe Chrest

Actor David Dwyer

David Dwyer

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Wielki Mike Za darmo 2009

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie całego filmu "Wielki Mike" z 2009 roku za darmo, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Na stronie zobaczfilmy.pl możesz legalnie i bez żadnych opłat cieszyć się tym wzruszającym dramatem. To idealna opcja dla wszystkich kinomanów, którzy cenią sobie wysoką jakość i wygodę oglądania bez ryzyka narażania się na nielegalne źródła.

Wielki Mike to prawdziwa historia inspirująca i obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika kina. Opowiada o zwykłym człowieku, który niespodziewanie wpływa na życie innej osoby, wywołując efekt motyla. Film udowadnia, że jedno spotkanie może zmienić wszystko. Dzięki możliwości obejrzenia go za darmo na zobaczfilmy.pl, nie ma już wymówek, by nie dać się porwać tej niezwykłej opowieści.

Na tej platformie streamingowej znajdziesz nie tylko "Wielkiego Mike", ale setki innych tytułów z różnych gatunków filmowych. Wszystkie zostały przygotowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, aby zagwarantować Ci niezapomniane wrażenia kinowe w domowym zaciszu. Bez żadnych ukrytych opłat czy reklam, wystarczy się zarejestrować i cieszyć sprawnie działającym serwisem.

 • Wchodź na zobaczfilmy.pl i znajdź zakładkę "Filmy za darmo"
 • Wyszukaj po tytule "Wielki Mike" lub po roku premiery 2009
 • Zacznij oglądać bez żadnych limitów czasowych czy reklam!

Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i skorzystaj z tej okazji na obejrzenie "Wielkiego Mike" za darmo. Zaloguj się na zobaczfilmy.pl już dziś i przekonaj się, jak wygodne i przyjemne jest legalne streamowanie filmów!

Wielki Mike

Wielki Mike Gdzie obejrzeć z napisami pl 2009

Znalezienie miejsca, w którym można obejrzeć filmy z polskimi napisami, nie jest takie łatwe. Na szczęście, zobaczfilmy.pl rozwiązuje ten problem! Ta przyjazna dla użytkownika platforma streamingowa oferuje wersję "Wielkiego Mike" z 2009 roku właśnie z polskimi napisami. Dzięki temu żaden dialog ani niuans fabuły nie umknie Twojej uwadze.

Wielki Mike to inspirująca historia oparta na faktach, która zaskarbiła sobie serca widzów na całym świecie. Wyreżyserowany przez Johna Lee Hancocka, opowiada o niezwykłej relacji między bogatym biznesmenem a czarnoskórym chłopcem z trudnej dzielnicy. Mimo barier klasowych i rasowych, osoby te łączy przyjaźń mogąca zmienić ich życie.

Oglądając taki film z profesjonalnie przetłumaczonymi napisami, nie musisz się martwić o niezrozumienie istotnych szczegółów fabuły. Cały tekst jest klarowny i dostosowany do rodzimego języka, dzięki czemu możesz w pełni zatopić się w tej głębokiej i wzruszającej historii.

 • Wejdź na zobaczfilmy.pl i znajdź film w bibliotece
 • Wybierz opcję "Napisy PL" przed rozpoczęciem odtwarzania
 • Ciesz się niezakłóconym doświadczeniem kinowym w Twoim języku!

Już dziś możesz obejrzeć Wielkiego Mike z polskimi napisami na zobaczfilmy.pl. Nie przegap tej okazji na przeżycie wyjątkowej opowieści, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. To kino szczere i prawdziwe jak życie samo!

Wielki Mike Online z lektorem pl 2009

Lubisz oglądać filmy z lektorem czy wolisz po prostu czytać napisy? Nieważne, na jakąkolwiek opcję się zdecydujesz, zobaczfilmy.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Ta platforma streamingowa udostępnia film "Wielki Mike" z 2009 roku w wersji z lektorem polskim! To świetna okazja, aby zanurzyć się w tej wzruszającej historii bez konieczności śledzenia napisów.

Chociaż napisy mają swój urok, czasami po prostu chcesz się w pełni zrelaksować i pozostawić czytanie komuś innemu. Dzięki lektorowi możesz w 100% skupić się na fabule i żywych emocjach przedstawionych na ekranie. Profesjonalny lektor z właściwą intonacją pozwoli Ci odczuć klimat filmu tak, jak gdybyś był w kinie.

Wielki Mike to niezwykła, wzruszająca opowieść o tym, że niewielkie gesty mogą zmieniać czyjeś życie. Z delikatnym poczuciem humoru i świetną grą aktorską, ten dramat uchwyci Twoją uwagę od samego początku. Oglądaj go z całą rodziną lub przyjaciółmi i wspólnie się wzruszajcie!

Ciesz się filmem w dowolnym miejscu i czasie dzięki zobaczfilmy.pl. Musisz tylko wyszukać "Wielki Mike", włączyć lektora polskiego i gotowe! Niech ta inspirująca historia spotka się z Twoim sercem. Daj się porwać kinu najwyższej jakości w zaciszu własnego domu.

Fabuła dramatu Wielki Mike 2009

Dramat "Wielki Mike" z 2009 roku to historia, która uchwyci Twoje serce i pozostanie z Tobą na długo. Oparta na prawdziwych wydarzeniach, opowiada o niezwykłym spotkaniu dwóch całkowicie różnych osób, które jednak odnajdują w sobie więcej podobieństw niż można było przypuszczać. To film, który udowadnia, że siła człowieczeństwa może przezwyciężyć wszelkie bariery społeczne i uprzedzenia.

Na pierwszy rzut oka, Leigh Anne Tuohy i Michael Oher nie mają ze sobą nic wspólnego. Ona jest bogatą, zamożną białą kobietą z dobrej dzielnicy, on zaś czarnoskórym chłopcem z rodziny zastępczej, który praktycznie wychował się na ulicy. Jednak pewnego deszczowego wieczoru ich drogi się krzyżują i życie obojga odmienia się na zawsze.

Michael zostaje zauważony przez Leigh Anne, która postanawia przyjąć go pod swój dach. Początkowo jest to tylko drobny gest gościnności, jednak ze względu na niesamowity potencjał sportowy chłopca, małżeństwo Tuohy'ów decyduje się oficjalnie go przysposobić. Pomimo przeciwności losu i uprzedzeń społecznych, buduje się między nimi niezwykła więź rodzinna. Michael znajduje w nich prawdziwą rodzinę, a oni w nim motywację do pomocy i akceptacji.

Ta opowieść pokazuje, jak wielki wpływ jedno spotkanie może mieć na ludzkie życie. Wzruszające momenty przeplatają się z zabawnymi sytuacjami, a końcowy przekaz uczy szacunku i tolerancji. Jeśli szukasz filmowej uczty dla serca i umysłu, koniecznie obejrzyj fabułę "Wielkiego Mike" na zobaczfilmy.pl.

Obsada Wielki Mike 2009 po polsku

Każdy dobry film zawdzięcza swój sukces nie tylko intrygującej fabule, ale również znakomitej obsadzie aktorskiej. Te same słowa można odnieść do dramatu "Wielki Mike" z 2009 roku. Gwiazdorska ekipa na czele z gwiazdą Sandrą Bullock wniosła niebywały realizm i prawdziwe emocje do tej wzruszającej historii.

W postać Leigh Anne Tuohy, kobiety, która na zawsze odmieni życie Michaela Ohera, wcieliła się właśnie zdobywczyni Oscara Sandra Bullock. Jej charyzmatyczna i prawdziwa gra aktorska jest kluczowa dla powodzenia tej produkcji. Bullock w mistrzowski sposób oddała determinację i siłę charakteru swojej bohaterki.

Z kolei w rolę tytułowego Michaela Ohera wcielił się Quinton Aaron. Ten młody, obiecujący aktor z ogromnym talentem i charyzmą, w pełni wczuł się w postać zaniedbanego nastolatka, który dzięki dobrej woli rodziny Tuohy'ów na nowo odkrywa sens życia i własny potencjał.

Oprócz tej niezwykłej dwójki, w obsadzie znajdziemy również innych znakomitych aktorów, jak Tim McGraw i Kathy Bates. Wspólnie stworzyli oni wiarygodny i poruszający obraz, który pozostaje w pamięci na długo po obejrzeniu filmu. Dzięki zobaczfilmy.pl możesz sprawdzić mistrzowską grę tej obsady w pełnej polskiej wersji językowej!

Alcon Entertainment i dramat Wielki Mike 2009

Dramat "Wielki Mike" z 2009 roku to dzieło, które śmiało można nazwać kinową perełką. Za tym wzruszającym, opartym na faktach filmem stoi znakomite, nagradzane Alcon Entertainment – wytwórnia filmowa, która specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych, ambitnych produkcji.

Założona w 1997 roku przez producentów Andrew A. Kosovę i Brodericka Johnsona, Alcon Entertainment zasłynęła z takich kasowych hitów jak "Wyrównani", "Piła" czy "Piła IV". Jednak ich prawdziwym atutem są ambitne projekty jak właśnie "Wielki Mike". Film ten pokazuje, że wytwórnia ma ambicje by opowiadać głębokie, przejmujące historie, dotykające sedna ludzkiej egzystencji.

Alcon Entertainment niewątpliwie stanęła na wysokości zadania przy realizacji "Wielkiego Mike". Dzięki zaangażowaniu wybitnych aktorów, reżysera i filmowców, udało się stworzyć obraz pełen emocji i wzruszeń. To film, który udowadnia, że często wystarczy jedno spotkanie, by odmienić czyjeś życie.

Ten dramat o losach Michaela Ohera i rodzinie Tuohy poruszył serca widzów na całym świecie, zdobywając uznanie krytyków i mnóstwo prestiżowych nagród. Alcon Entertainment ponownie pokazało, że w kinie liczy się nie tylko komercyjny aspekt, ale przede wszystkim prawdziwe kino – kino, które pozostawia niezatarty ślad w Twojej pamięci i emocjach.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć "Wielkiego Mike", to najwyższy czas nadrobić tę zaległość na zobaczfilmy.pl! Ta wzruszająca, gwiezdna produkcja Alcon Entertainment na pewno rozwinie Twoją wrażliwość i zmieni sposób postrzegania otaczającego nas świata.

Wielki Mike

Wielki Mike - niezwykła historia, którą musisz obejrzeć!

Drodzy Czytelnicy, jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć niezwykłego dramatu "Wielki Mike" z 2009 roku, to najwyższy czas nadrobić tę zaległość! Na platformie zobaczfilmy.pl możecie legalnie i za darmo cieszyć się tą wzruszającą historią. Dostępna jest w wersji z lektorem polskim oraz z polskimi napisami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. "Wielki Mike" to film, który ukazuje, jak jedno spotkanie może odmienić czyjeś życie. Koniecznie obejrzyjcie go online i dajcie się porwać tej niezwykłej opowieści na podstawie prawdziwych wydarzeń. Zostaniecie zachwyceni!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 6046
Udostępnij serial
Wojciech Gajda

Wojciech Gajda

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie ekran staje się magiczną bramą do niezwykłych światów! Jako właściciel tego miejsca, kocham dzielić się pasją do kina i seriali. Tutaj recenzje nabierają życia, a analizy stają się podróżą przez emocje i głębię fabuły. Moja misja? Inspirować, zachwycać i budować społeczność kinomaniaków, którzy szukają czegoś więcej niż tylko oglądania filmów. Razem odkrywamy nowe wymiary sztuki filmowej i pozostajemy otwarci na każdą przygodę, jaką przynosi ekran. Dołącz do naszej filmowej rodziny i razem budujmy niezapomniane chwile w świetle projektorów!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Wielki Mike należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Dave021

Wielki Mike można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

magsoe

Wielki Mike to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Wielki Mike
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 2h 09m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 09m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.7 nie wzięła się znikąd - Wielki Mike po prostu wciąga.
avatar

Gajdek12

Ocena 7.7 potwierdza, że Wielki Mike to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Wielki Mike, spojrzenie na ocenę 7.7 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

EdiHejka

Wielki Mike ze średnią ocen 7.7 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.