close icon
page-title
Za duży na bajki 2
Za duży na bajki 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Za duży na bajki 2
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Pokromski Studio

Za duży na bajki 2 2024 - Cały film Online CDA

star6.3
12Ocen
date2024
loader

Za duży na bajki 2 Recenzje

 • avatar

  ComedyKing

  |7 godziny temu
  istona bomba, polecam każdemu
 • avatar

  Latrki2

  |2 dni temu
  Za duży na bajki 2 to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.3. Gorąco polecam!
 • avatar

  RomComRoxie

  |6 dni temu
  Szybka recenzja: sztos!
 • avatar

  IndieIga

  |7 dni temu
  Wciąż ma to coś a dużo lat mineło hmm czy my wszyscy się starzejemy?
 • avatar

  MovieMogul

  |8 dni temu
  każdy pisze o ludziach narzekających na to że nie da się oglądać ale nie możesz znaleźć tych komentarzy XD
 • avatar

  PopcornPrestige

  |10 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  AlphaAnimator

  |11 dni temu
  momentami spoko i w sumie mój ulubiony z tej serii
 • avatar

  ChilloutCinephile

  |13 dni temu
  Klimat totalnie mnie wciągnął, super sprawa

Za duży na bajki 2 Obsada

Spis treści

Gwiazdy produkcji komediowej 2024 roku

Kolejna odsłona kultowej serii Za duży na bajki 2 ponownie zgromadziła przed kamerami prawdziwą plejadę gwiazd! W obsadzie najnowszej komedii familijnej znaleźli się zarówno doskonale znani widzom aktorzy z poprzednich części, jak i zupełnie nowe twarze.

W rolę Waldka ponownie wcielił się niezastąpiony Adam Małysz, natomiast jego najlepszego kumpla Staszka zagrał kultowy Maciej Maleńczuk. U ich boku zobaczymy także fenomenalną Katarzynę Figurę-Murkę jako Delfinę. To trio komediowe już od lat rozśmiesza widzów do łez swymi zaskakującymi przygodami!

Nowe oblicza w obsadzie Za duży na bajki 2

Największą niespodzianką dla fanów będzie z pewnością obecność legendarnego Krzysztofa Ibisza, który w produkcji pojawi się w roli ojca Waldka. Ponadto w Za duży na bajki 2 zobaczymy także takie gwiazdy jak:

 • Kora jako ciotka Waldka
 • Robert Makłowicz w roli nowego partnera matki głównego bohatera
 • Katarzyna Dowbor jako wychowawczyni na obozie harcerskim

Całość dopełnia niezwykle barwna obsada drugoplanowa, składająca się z kultowych polskich aktorów. Fani z pewnością rozpoznają wiele znajomych twarzy na ekranie w tej wyczekiwanej premierze sezonu!

Image Za duży na bajki 2 film online

Gdzie rozgrywa się akcja najnowszej komedii familijnej?

Tym razem ekipa filmowa całej produkcji Za duży na bajki 2 przeniosła się w przepiękne rejony Tatr, gdzie mieszkańcy wielkiego miasta - Waldek, Staszek i Delfina - przeżywają swoje największe wakacyjne przygody. W malowniczych plenerach górskich nie brakuje oczywiście niezliczonych okazji do wybudzenia się zabawnych sytuacji.

Cały film Za duży na bajki 2 daje widzom możliwość wirtualnej wycieczki w różne zakątki tej kultowej polskiej dzielnicy górskiej. Od ośnieżonych szczytów, przez ryzykowne wędrówki po szlakach, aż po tajemnicze, ukryte doliny - w każdym z tych miejsc rozgrywa się jakaś intryga, a naszym bohaterom nieustannie przytrafiają się kolejne perypetie!

Popularyzacja polskich regionów

Twórcy Za duży na bajki 2 celowo zdecydowali się na wykorzystanie Tatr jako naturalnej sceny wydarzeń, by nie tylko rozsławić uroki tej górskiej krainy, ale także podkreślić bogate tradycje oraz folklor regionu. Widz obejrzy wiele zachwycających panoram, lecz również lepiej pozna lokalną kulturę i zwyczaje.

Produkcja filmu - ciekawostki z planu

Za kulisami powstania Za duży na bajki 2 z pewnością nie brakowało atrakcji i niezapomnianych przygód samej ekipie filmowej! Wielu aktorów doskonale bawiło się podczas zdjęć w malowniczych plenerach Tatr, chociaż realizacja filmu w tej lokacji niosła ze sobą również liczne wyzwania.

W jednym z wywiadów Maciej Maleńczuk żartobliwie przyznał, że niemal zaginął podczas wielkiej szarej godziny w górach! Na planie filmu Za duży na bajki 2 regularnie zdarzały się też bardziej lub mniej ryzykowne sytuacje wynikające z nieprzewidywalnej, górskiej aury. Kilkukrotnie musiano na przykład przerwać zdjęcia z powodu intensywnych opadów śniegu lub gęstej mgły.

Za duży na bajki 2 - kolejna część hitowej serii kinowej

Po ogromnym sukcesie poprzednich odsłon, najnowsza produkcja Za duży na bajki 2 z pewnością nie zawiedzie fanów kultowej serii! To kolejna porcja niezapomnianych przygód w wykonaniu niezastąpionego trio bohaterów - Waldka, Staszka i Delfiny.

Choć Cały film Za duży na bajki 2 opowiada zupełnie nową historię, widzowie z przyjemnością rozpoznają klimat i charakterystyczny humor, które uczyniły tę franczyzę tak wyjątkową. Twórcy ponownie z wielką dozą realizmu oraz zabawnych przesadnych sytuacji sportretowali życie zwykłych nastolatków z blokowisk.

Kontynuacja wątków z poprzednich części

Miłośnicy poprzednich części z pewnością ucieszą się, że w Za duży na bajki 2 powracają nie tylko główni bohaterowie, ale także ich rodziny i znajomi. Oznacza to, że na ekranie ponownie zobaczymy takie postaci jak:

 • Mama Waldka - kobietę samotnie wychowującą dzieci
 • Ciotkę Waldka i Delfiny - ekscentryczną, acz troskliwą opiekunkę
 • A nawet Zdzisia - kłopotliwego kolegę bohaterów ze szkolnej ławki

Widzowie będą mogli więc śledzić dalsze losy doskonale znanych im postaci i być może rozwikłać niektóre ich niewyczerpane wątki!

Image Za duży na bajki 2 2024

Gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 2024 za darmo?

Ze względu na ogromną popularność serii, prawo do pierwszej dystrybucji premierowej odsłony Za duży na bajki 2 kupiły największe platformy streamingowe. Oznacza to, że film będzie można Obejrzeć online już kilka tygodni po debiucie kinowym na takich serwisach jak:

 • zobaczfilmy.pl - ta popularna, legalna platforma internetowa umożliwia Oglądanie za darmo wielu najnowszych hitów
 • Netflix - gigant streamingowy jak zwykle pozyskał prawa do emisji wyczekiwanej premiery w swojej bibliotece
 • Player.pl - polska "rodzima" platforma VOD, gdzie Film będzie można zobaczyć z lektorem lub napisami po polsku

Na oficjalnych i legalnych źródłach premiera będzie oczywiście wyświetlana w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na cały film Za duży na bajki 2 online, byleby tylko korzystać z zaufanych, bezpiecznych serwisów!

Dlaczego warto obejrzeć najnowszą komedię z bohaterami Za duży na bajki?

Pomimo że Za duży na bajki 2 to już piąta odsłona kultowej serii, twórcy zadbali o to, by fabuła była równie świeża i pełna absurdalnego humoru co w poprzednich częściach. Widzowie mogą spodziewać się tu licznych zwrotów akcji, gagów i zabawnych perypetii, w jakie ponownie pakują się Waldek i spółka.

Przede wszystkim jednak najnowsza komedia to pozytywna, optymistyczna opowieść pełna ciepła i serdeczności. Za duży na bajki 2 to dobre kino familijne - pełne wzruszeń, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Idylliczne, górskie plenery oraz wątki o odnajdywaniu rodzinnych więzi składają się na prawdziwie uniwersalną i ponadczasową historię.

Nie można też zapomnieć o gwiezdnej obsadzie projektu! Plejada znakomitych polskich gwiazd na czele z niezastąpionym trio komików to gwarancja doskonałej zabawy. Za duży na bajki 2 z pewnością kryje w sobie wszystko, za co pokochaliśmy poprzednie filmy tej serii - śmiech, wzruszenie i mnóstwo pozytywnej energii!

Podobne filmy do Za duży na bajki 2

Barbara Kowalczyk

Barbara Kowalczyk

Jestem Barbara Kowalczyk, autorka literatury faktu skoncentrowanej na historii kobiet w Polsce. Urodziłam się w Lublinie, gdzie pasja do historii i praw kobiet rozwinęła się pod wpływem mojej babci, która była aktywistką. Moje książki odkrywają zapomniane historie kobiet, które miały ogromny wpływ na kształtowanie się współczesnej Polski, mając na celu edukację i inspirowanie nowych pokoleń.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12

Udostępnij